SEKTÖRDE AS KARTONPİYER

As Kartonpiyer, 2003 yılından itibaren Ankara’da kurulmuş ve  kartonpiyer alçıpan alanındaki deneyimi ile hizmet kalitesini her geçen yıl arttırarak bu alana öncülük eden firmalardan biri olmuştur.

Uzman ve profesyonel kadrosuyla yüksek kaliteli imalat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı amaçlayan As Kartonpiyer, bu alanda çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ile kaliteyi benimseyip, müşteri ihtiyaçlarına uygun  çözümler bulmaktadır. 

DEKORASYONUN VAZGEÇİLMEZİ

Özellikle alçı kartonpiyer alanında ürün gamını oluşturan As Kartonpiyer, 1000'e yakın mevcut modelleri ve sınırsız yeni model üretme kapasitesi ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır.Firmamız,  yapılarda hem dekoratif hemde kullanışlı çözümler sunarken aynı zamanda  kaliteli hizmet ile de sorunsuz bir proje süreci geçirmektedir.

Geniş faaliyet alanlarımızdan bazıları, alçıpan ve led uygulamaları, boya öncesi alçı-macun çekilmesi, kartonpiyer, çıta uygulamaları, lake uygulaması ve modellemedir.

HER EVE VE BÜTÇEYE UYGUN

Tüm yapı ve dekorasyon bölümlerinde kullanılan kartonpiyer çeşitleri, fabrikamızda  özel olarak  her eve ve her bütçeye uygun şekilde modellenip üretilerek uygulanmaktadır. Amacımız, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik hızlı, esnek ve kaliteli çözümler sunmaktır.

As Kartonpiyer olarak 2003 yılından beri tecrübemiz sayesinde her çeşit iç dış dekorasyon projelerinde müşterilerimizin istekleri ve zevkleri doğrultusunda işlevselliği ve görselliği bir araya getirerek  tasarımdan uygulamaya kadar olan zorlu süreçlerde anahtar teslim iş yapmaktayız.

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Malzeme teknolojisinin ilerlediği günümüzde, üretim süresince gelişmiş teknoloji ve deneyimli kadro ile iş birliği yapan  As Kartonpiyer, kendi fabrikasında özenli çalışmasıyla gerçekleştirdiği üretim sürecinin sonucunda müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımaktadır.

Sürekli yenilenen kartonpiyer sektörü ile birlikte firmamız da sürekli gelişen teknik ve teknolojiyi benimseyerek, uzman personel ve uygulama altyapısı sayesinde her büyüklükte projeyi rahatlıkla yapabilecek bir kapasiteye sahip, kartonpiyer sektöründe müşteri memnuniyetine dayalı ve hizmet odaklı çalışan lider ve marka bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

YILLARIN TECRÜBESİ

Yılların tecrübesi ile evlerinizi, işyerlerinizi kartonpiyer ile donatıyoruz.

MARKALARIMIZ

Yıllardır, Bu Yolda Bize Güvenen Markalarımıza Teşekkür Ederiz